نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مجردی و فشارهای جنسی...

3159
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

مجردی و فشارهای جنسی...

سلام وقت بخیر
    میشه بگید یه جوانی که نمیتونه فعلا ازدواج کنه چطور با این همه فشار جنسی کنار بیاد؟
    با این وضع اقتصادی اصلا نمیشه به فکر ازدواج افتاد! و از لحاظ شخصی و دینی هم امکان صیغه، یا بقول خودمونیا حرومی و... رو ندارم.
    اما فشار جنسی بسیار بالایی دارم، متاسفانه قبلا رابطه های جنسی داشتم که سه ساله توبه کردم و همه چیو گذاشتم کنار.
    الان تشنه م، بدجور هم تشنه م، شبیه کسایی شدم که مطلقه شدن یا بیوه :|
    بدجور صحنه های جنسی تو مخمه، حتی حساسیت به مج پا، مچ دست و... زیاد شده در حالیه که نسبت به تعاریف جنسی و پورن آستانه تحریکم بالا رفته! تناقض!!!!!!!!
    خودارضایی دارم دروغ چرا! در حدیکه جنب نمیشم دیگه، حجم مایع منی‌م هم بسیار کم شده...
    گاهی از خودارضایی هم خستم، هیچ لذتی نداره انگاری از روی اجباره!!! شدیدا هم به پورن گرافی اعتیاد پیدا کردم!
    اول تصور، بعد پورن، بعد تخلیه...
    دیگ نمیدونم چیکار کنم واقعا.
    کنترل شهوت واقعا برام خیلی سخت شده خیلی سخت شده
    وضع جامعه و ظاهر افراد قابل چشم پوشی نیست، که بی تاثیر نبوده.. هر چقدر هم سعی کنی نگاه نکنی نگاه میکنی.
    اذیتم والا
    اوناییم که این پستو میبینن اگر متاهلن، امیدوارم درک کنن و وضع موجود رو نسبت با متاهل بودن خودشون مقایسه نکنن.

واقعا باید چیکار کنم؟
    دنبال راهکارهایی مثل مشاوره برو ورزش کن فکر نکن اینو بخور اونو نخور و... نیستم، گوشم پره
    اگرم راهکاری نیست لااقل اینجور تونستم حرف دلمو توی این پست بزنم
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : مجردی و فشارهای جنسی...

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان1990 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    میشه بگید یه جوانی که نمیتونه فعلا ازدواج کنه چطور با این همه فشار جنسی کنار بیاد؟
    با این وضع اقتصادی اصلا نمیشه به فکر ازدواج افتاد! و از لحاظ شخصی و دینی هم امکان صیغه، یا بقول خودمونیا حرومی و... رو ندارم.
    اما فشار جنسی بسیار بالایی دارم، متاسفانه قبلا رابطه های جنسی داشتم که سه ساله توبه کردم و همه چیو گذاشتم کنار.
    الان تشنه م، بدجور هم تشنه م، شبیه کسایی شدم که مطلقه شدن یا بیوه :|
    بدجور صحنه های جنسی تو مخمه، حتی حساسیت به مج پا، مچ دست و... زیاد شده در حالیه که نسبت به تعاریف جنسی و پورن آستانه تحریکم بالا رفته! تناقض!!!!!!!!
    خودارضایی دارم دروغ چرا! در حدیکه جنب نمیشم دیگه، حجم مایع منی‌م هم بسیار کم شده...
    گاهی از خودارضایی هم خستم، هیچ لذتی نداره انگاری از روی اجباره!!! شدیدا هم به پورن گرافی اعتیاد پیدا کردم!
    اول تصور، بعد پورن، بعد تخلیه...
    دیگ نمیدونم چیکار کنم واقعا.
    کنترل شهوت واقعا برام خیلی سخت شده خیلی سخت شده
    وضع جامعه و ظاهر افراد قابل چشم پوشی نیست، که بی تاثیر نبوده.. هر چقدر هم سعی کنی نگاه نکنی نگاه میکنی.
    اذیتم والا
    اوناییم که این پستو میبینن اگر متاهلن، امیدوارم درک کنن و وضع موجود رو نسبت با متاهل بودن خودشون مقایسه نکنن.

واقعا باید چیکار کنم؟
    دنبال راهکارهایی مثل مشاوره برو ورزش کن فکر نکن اینو بخور اونو نخور و... نیستم، گوشم پره
    اگرم راهکاری نیست لااقل اینجور تونستم حرف دلمو توی این پست بزنم
    سلام دوست عزیز
    کمی از شرایط خودتان بگویید. مثلاً، چند سالتان است؟ روابط جنسی شما در چه حد و با چه کسانی بوده؟ در ضمن، صیغه، حرومی نیست. نگاهتان به ازدواج یا صیغه با کسی که بعداً هر دو بتوانید درباره ازدواج فکر کنید، چیست؟
    از طرف خانواده، حمایت مالی می‌شوید یا نه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)